Team

René Hendriks

Algemeen Directeur - Eigenaar

rene.hendriks@tpsolar.nl

Birgit Eggl

Directeur Inkoop - Logistiek

b.eggl@solar-konzept.com

Erik Wieffer

Commercieel Directeur - Eigenaar

erik.wieffer@tpsolar.nl

Martin Voigt

Financieel Directeur 

m.voigt@solar-konzept.com

Connor Hendriks
Projectmanager
connor.hendriks@tpsolar.nl

Stephan Roijers

Projectontwikkelaar

stephan.roijers@tpsolar.nl

Charles van de Ven
Projectontwikkelaar
charles.vandeven@tpsolar.nl

Gerard Simmerman

Financiën

gerard.simmerman@tpsolar.nl

Emma Hendriks
Junior projectontwikkelaar
emma.hendriks@tpsolar.nl

Rose Concolato
Junior projectontwikkelaar
rose.concolato@tpsolar.nl

Hashim Fatmi
Project engineer
hashim.fatmi@tpsolar.nl

Robert van der Horst
Junior projectontwikkelaar
robert.vanderhorst@tpsolar.nl

Charlotte Wieffer
Project support - Marketing
charlotte.wieffer@tpsolar.nl